Категорія продукту

BR SOLAR І Sinosure співпрацював протягом багатьох років, в глибокому навчанні у жовтні 2017 року.

China Export & Credit Insurance Corporation також відома як Sinosure є державною страховою компанією, яка надає експортне кредитне страхування для компаній у Китаї. Підтримка Sinosure у зовнішній торгівлі та економіці Китаю стає все більш очевидною.

Сьогодні менеджер компанії Sinosure відвідав нашу компанію, щоб навчати наших співробітників із продажу експорту, щоб краще працювати з клієнтами, використовуючи послуги Sinosure. Sinosure може покращити кредит покупця, розширити кредитні квоти покупця, щоб допомогти їм розмістити більше замовлень та розширити свій бізнес. Еквівалент Китаю для іноземних клієнтів відкрив безкоштовну кредитну картку. Чим кращий кредитний клієнт, тим більша сума Sinosure.

Sinosure застосовується до експортних угод, що включають L / C, D / P, D / A, O / A, тому наша компанія приймає вищевказані умови оплати.

2_副本.jpg


Ми, BR SOLAR, розглядаємо замовника як нашого Бога, звертаємо увагу на якість.


Якщо ви хочете дізнатись більше про нас, ласкаво просимо ввести: www.cnstreetlight.com

 

Керівник фірми BR SOLAR, застосовується в більш ніж 110 країнах.

Тел: + 86-15252528980 Пошта: manager@cnstreetlight.com

Дякуємо за ваш час для читання та обміну інформацією в Норвегії 5 Наборів Сонячної енергетичної системи, і якщо ви зацікавлені, PLS поштою або зателефонуйте нам.


Напрямку Yangzhou Яскраве сонячне рішень Co., ТОВ