Категорія продукту

Інструкція з встановлення для солнечних вуличних освітлювальних приладів Таджикистану. Сонячна енергія у жовтні 2017 року

Після ініціативи Китаю та Таджикистану "One Belt and One Road" ініціатива торгової угоди. Команда із закупівель сонячних променів з Таджикистану відвідала нашу фабрику та висловила свою вдячність за якість наших продуктів. Таким чином, команда вирішила придбати велике замовлення на кількість сонячних ліхтарів у минулому місяці.

Встановлення сонячних вуличних ліхтарів потребує професійних інженерів для керівництва, тому ми підтвердили, що надамо інструкцію з встановлення для цього замовлення. Наша команда дуже весела і була вдячна за гостинність та доброту, яку вони отримали від наших партнерів та друзів у Таджикистані.

Ми свідком успіху місцевих команд та проекту в Таджикистані, і ми сподіваємось, що цей проект стане початком довготривалої співпраці.

1.1.jpg

1.3.jpg1.2.jpg


Ми, BR SOLAR, розглядаємо замовника як нашого Бога, звертаємо увагу на якість.


Якщо ви хочете дізнатись більше про нас, ласкаво просимо ввести: www.cnstreetlight.com

 

Керівник фірми BR SOLAR, застосовується в більш ніж 110 країнах.

Тел: + 86-15252528980 Пошта: manager@cnstreetlight.com

Дякуємо за ваш час, читаючи та ділившись інформацією про поїздку до Таджикистану, і якщо ви зацікавлені, пишіть нам або зателефонуйте нам.Напрямку Yangzhou Яскраве сонячне рішень Co., ТОВ